O stránkách Stenice-postelni.cz

 
Stránky Stenice-postelni.cz byly vytvořeny jako zdroj informací o těchto škůdcích. Populace štěnice domácí - postelní prudce roste (odborné články udávají nárůst o tisíce procent ročně na celém světě) a další růst je očekáván.
 
Co se dříve považovalo za problém nájemního bydlení, špinavých motelů, ubytoven a přístřešků bezdomovců, to dnes překročilo všechny hranice a nyní je jejich výskyt hlášen napříč všemi skupinami obyvatel a prostory - od bytů, přes čtyřhvězdičkové hotely až po obchody a to bez ohledu na úroveň pořádku a úklidu.
 
Vzhledem k zákazu DDT a pozdějšímu zákazu organofosfátů, nejen v EU, ale po celém světě, vzrostla schopnost štěnic odolávat insekticidům a díky stále vzrůstající globalizaci a možnostem cestovat se štěnice stále úspěšněji rozšiřují do celého civilizovaného světa.
 
Nad slunce jasné je, že "dnešní" štěnici je zcela jedno, jestli máte miliony, vlastní armádu hospodyní a dalo by se u vás jíst ze země nebo spíte pod mostem v natrhaných kartonech... krev máte stejnou! A tím i šanci na to, stát se jejím hostitelem.
 
Štěnice se musí napít krve minimálně pětkrát za život a jí i stovkám jejích potomků, které přijdou po ní je zcela jedno, jestli jste host v útulku pro bezdomovce nebo v nejlepším hotelu ve městě.
 
Jejich rozšíření, zvláště ve Spojených státech, zvláště v oblasti New Yorku, ale i ve Francii, Španělsku, Německu a dalších státech je alarmující... v U.S.A již sílí problém tzv. rezistence, tedy odolnosti vůči všem používaným insekticidům. Stále častěji tak přicházejí ke slovu fyzikální metody hubení pomocí páry, nízkých i vysokých teplot aj.
 
První věc, kterou můžete udělat, aby jste zamezily napadení je, aby jste měli dostatek informací a našli účinnou pomoc, jakmile zjistíte výskyt štěnice. 
 
Stenice-postelni.cz je tu pro Vás!
 
Tomáš Jíra - DDD Služby
Zenklova 35/1
180 00 Praha 8
tel.: 776015050, 608654098
email: ddd@ddd-sluzby.cz
www: www.ddd-sluzby.cz
IČ: 66488907
 

SPOLEHLIVÉ HUBENÍ ŠTĚNIC 

Firma Tomáš Jíra - DDD Služby je na celém území České republiky (s výjimkou Moravy a Slezska) připravena pomoci Vám s identifikací škůdce a v případě potvrzení výskytu štěnice domácí (postelní) provést odpovídající profesionální a diskrétní ošetření.

Jako autoři tohoto informačního webu o štěnicích sledujeme vývoj v celém světě, nejnovější metody a výzkum v problematice štěnic. Používáme metody v souladu s IPM a pracujeme s ohledem na životní prostředí s kombinací fyzikálního a chemického hubení.

PROČ MY?

 • předem známá cena již při elefonickém objednání hubení štěnic
 • 12 let zkušeností v oboru DDD, specializujeme se úzce na štěnici domácí
 • pokud si nejste jisti, že jde o štěnice, provedeme pouze prohlídku bytu
 • přijíždíme neoznačenými vozidly a s běžnými zavazadly
 • působíme na celém území České republiky s výjimkou Moravy a Slezska
 • kombinujeme použití fyzikálních a chemických metod hubení, abychom dosáhli maximálních výsledků
 • používáme šetrné profesionální přípravky bez zápachu, určené pro domácnosti 
 • na naše ošetření poskytujeme záruku
 • cena se neodvíjí od velikosti bytu, počtu ošetřovaných pokojů apod, ale je paušální, pouze v závislosti na vzdálenosti
 • vždy pracujeme legálně, nikdy se nestane, že byste neobdrželi servisní protokol či příjmový doklad na peníze
 • dispečink v provozu 8 - 20 hod. denně
Naše služby objednávejte na: 
 
+420 776 01 50 50

www.ddd-sluzby.cz

Přeložit tuto stránku

Štěnice-postelní.cz - štěnice domácí - ploštice Štěnice-postelní.cz - štěnice domácí - ploštice Štěnice-postelní.cz - štěnice domácí - ploštice Štěnice-postelní.cz - štěnice domácí - ploštice

... and more

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky

© 2011-2017 Tomáš Jíra - DDD Služby, www.ddd-sluzby.cz

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode